Jak wybrać okna

PIERWSZA WIZYTA W SALONIE?

ZakTomasz Domagalski okna i drzwiup okien, a przede wszystkim ich wybór wbrew pozorom nie jest tak prosty. Aby ułatwić Państwu pierwszą wizytę w salonie sprzedaży, prezentujemy kilka kwestii, które pomogą w przygotowaniu oferty.

Tomasz Domagalski Oknest

 

 

 

1. ZESTAWIENIE STOLARKI

W przypadku nowego domu sprawa jest prosta, wystarczy, że weźmiecie Państwo ze sobą projekt z ewentualnymi poprawkami. W przypadku wymiany okien na nowe potrzebna będzie znajomość wymiarów otworów.

2. MATERIAŁ

Do wyboru mamy drewno, drewno-aluminium, aluminium oraz pcv. Sprzedawca z pewnością przedstawi Państwu wady i zalety każdego z nich.

3. PRZEZNACZENIE / OCZEKIWANIA

Ten aspekt wiąże się nierozerwalnie z materiałem, z jakiego mają być wykonane okna. Warto upewnić się czy nowo budowany dom ma być energooszczędny, pasywny czy może najważniejsza jest ekonomia? Najchętniej wybieraną opcją jest „odpowiednio ciepły produkt” nie najtańszy, ale trwały z odpowiednimi parametrami.

4. MONTAŻ

Obecnie dostępnych jest wiele wariantów montaży, dlatego aby produkt spełniał wszelkie Państwa oczekiwania warto zdać się na doświadczenie Sprzedawcy, który zaproponuje optymalne rozwiązanie do wybranego produktu. Zapewniamy, że pozwoli to uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

5. KOLORYSTYKA

Dobór odpowiedniego koloru jest ważny nie tylko ze względów estetycznych, ale także jeżeli chodzi o funkcjonalność. Przygotowanie odpowiedzi na te 5 elementów pozwoli na wykonanie WYCENY wstępnej, na której będzie można pracować  w kolejnym etapie współpracy. Życzymy Państwu powodzenia w wyborze
wymarzonych okien! 🙂

Okna Tomasz Domagalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *